BEA
Business Education Alliance
|
+38 (095) 310-17-82
ГоловнаСемінари та тренінгиТРЕНІНГ: «Новітні вимоги Міжнародних стандартів аудиту», КИЇВ

ТРЕНІНГ: «Новітні вимоги Міжнародних стандартів аудиту», КИЇВ

Актуальність теми. Аудиторська діяльність – це діяльність з перевірки фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки про її достовірність користувачам такої звітності, а також надання інших аудиторських послуг, до яких відноситься і перевірка окремих господарських операцій і консультування. Аудитори, перевіряючи фінансову звітність суб’єктів господарювання, надають впевненість користувачам у достовірності звітності та безперервності діяльності компанії, саме цим обумовлена актуальність теми.

Практичне значення для аудиторів:застосовування  на практиці МСА, зокрема застосування вимог щодо повідомлення аудитором інформації найвищому  управлінському персоналу замовника результатів аудиту, вимог до оцінки безперервності діяльності суб’єктів господарювання, вимог  щодо складання аудиторських звітів.

Предметом короткострокового заходу за темою «Новітні вимоги Міжнародних стандартів аудиту» є методичні та організаційні засади аудиту фінансової звітності суб’єктів господарювання.

Метою короткострокового заходу за темою «Новітні вимоги Міжнародних стандартів аудиту» є комплексне обґрунтування методичних підходів та практичних рекомендацій щодо здійснення аудиту фінансової звітності суб’єктів господарювання.

Завдання короткострокового заходу. Відповідно до поставленої мети сформульовано завдання, які обумовили логічну структуру і послідовність їх вирішення:  удосконалити знання аудиторів з питань впровадження в аудиторську діяльність МСА.

Програма тренінгу:

  • Складання аудиторських звітів щодо фінансової звітності та формування думки аудитора згідно з вимогами Міжнародних стандартів аудиту, переглянутих та змінених.
  • МСА 260 (переглянутий) «Повідомлення інформації тим, кого наділено найвищими повноваженнями», МСА 570 (переглянутий) «Безперервність діяльності»
  • МСА 700 (переглянутий) «Формування думки та складання звіту щодо фінансової звітності»,  МСА 701 «Повідомлення інформації з ключових питань аудиту в звіті незалежного аудитора»,  МСА 705 (переглянутий) «Модифікації думки у звіті незалежного аудитора»
  • 706 (переглянутий) «Пояснювальні параграфи та параграфи з інших питань у звіті незалежного аудитора», МСА 720 (переглянутий) «Відповідальність аудитора щодо іншої інформації».
  • Складання аудиторських звітів

Місце проведення занять: м. Київ, вул. Смоленська, 31/33  (3 корп.), ст. метро «Шулявська» (ITEA)*

* місце проведення заходу може бути змінено, про що буде попередньо повідомлено.

Формат навчання: очний.

ТРЕНЕР: Ольга Лубенченко

Загальна тривалість тренінгу : 1 день, 8 годин, з 9:30 до 18:30 (передбачена кава – пауза та перерва на обід).

Матеріали і викладання – російська мова.


Я згоден з умовами обробки моїх персональних даних і політикою конфіденційності.