BEA
Business Education Alliance
|
+38 (095) 310-17-82
ГоловнаСемінари та тренінгиТРЕНІНГ: «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності», КИЇВ

ТРЕНІНГ: «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності», КИЇВ

Цільова аудиторія: фахівці, які бажають отримати знання та навички щодо змін МСФЗ за останні роки, аудитори, головні бухгалтери, фінансові директори.

Предметом короткострокового заходу за темою «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та  фінансової звітності» є порядок ведення бухгалтерського обліку за МСБО та складання фінансової звітності за МСФЗ.

Метою короткострокового заходу за темою «Огляд змін до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та  фінансової звітності» є теоретичне опанування змін до МСБО та МСФЗ та надання практичних рекомендацій щодо впровадження в практику таких  змін.

Завдання короткострокового заходу: удосконалити знання з питань  обліку і звітування за міжнародними стандартами

Програма тренінгу:

  • Зміни в обліковій політиці. Знецінення активів. МСФЗ 9 «Фінансові інструменти». Облік похідних фінансових інструментів.
  • МСФЗ 13 «Оцінка справедливої вартості». Практичні приклади застосування МСФЗ 13.
  • МСФЗ 15 «Виручка по договорах з покупцями» П’ятикрокова модель визнання.  Витрати за договорами; продаж із правом повернення; гарантії; роль принципала та агента; опціони відносно додаткових товарів або послуг, надані покупцю; нереалізовані права покупців; первинний платіж, що не відшкодовується (та деякі пов’язані витрати); ліцензування договорів зворотної купівлі; консигнаційні угоди; угоди про продаж з виставлянням рахунка й відкладеним постачанням.
  • МСФЗ 16 «Оренда». Класифікація орендних операцій. Відображення орендних операцій у фінансовій звітності орендаря та орендодавця.

Місце проведення занять: м. Київ, вул. Смоленська, 31/33  (3 корп.), ст. метро «Шулявська» (ITEA)*

* місце проведення заходу може бути змінено, про що буде попередньо повідомлено.

Формат навчання: очний.

ТРЕНЕР: Ольга Лубенченко

Загальна тривалість тренінгу : 1 день, 8 годин, з 9:30 до 18:30 (передбачена кава – пауза та перерва на обід)

Вартість навчання: 2 500 грн. з ПДВ *

*Передбачається надання додаткових знижок.

Матеріали і викладання – російська мова.

Я згоден з умовами обробки моїх персональних даних і політикою конфіденційності.