BEA
Business Education Alliance
|
+38 (095) 310-17-82
ГоловнаСертифікаціїАССА DipIFR (rus) – DIPLOMA IN INTERNATIONAL FINANCIAL REPORTING

АССА DipIFR (rus) – DIPLOMA IN INTERNATIONAL FINANCIAL REPORTING

Фінансові фахівці часто стикаються з необхідністю освоїти і підтвердити свою кваліфікацію з Міжнародних Стандартів Звітності (МСФЗ/IFRS) у найкоротші терміни.

Диплом ACCA з МСФЗ (далі – АССА ДипІФР) був розроблений для підвищення рівня знань в галузі МСФЗ, він допомагає зрозуміти основні принципи та концепції, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці.

Підготуватися і скласти іспит можна в термін від трьох до шести місяців. Навчання в рамках підготовки до іспиту і сам іспит АССА з міжнародної фінансової звітності (а згодом – отримання ДипІФР (рос.)) широко затребувані в Україні. При подальшій реєстрації на повну міжнародну кваліфікацію АССА, власники ДипІФР отримують звільнення від іспиту F7 «Фінансова звітність» / «Financial Reporting». У разі успішного складання іспиту — диплом направляється в електронному вигляді на адресу, яку студент вказує при реєстрації. Курс призначений для бухгалтерів, аудиторів, фінансових контролерів, внутрішніх аудиторів, а також для всіх фахівців, які зацікавлені у використанні нових можливостей ефективного і зрозумілого подання фінансової інформації про діяльність компанії з метою залучення інвестицій, довгострокового фінансування і співпраці. АССА ДипІФР (рос.) – це програма, розроблена для професіоналів в галузі фінансів та бухгалтерського обліку, які бажають освоїти МСФЗ та отримати міжнародний диплом.

Програма іспиту, після успішного складання якого видається АССА ДипІФР, базується на вимогах до іспиту «F7 – Financial Reporting (International Stream)» у повній кваліфікації  АССА, який складають англійською мовою.

Після успішного складання іспиту кандидати повинні:

  • розуміти та вміти пояснити основні принципи міжнародного регулювання фінансової звітності;
  • вміти застосувати необхідні міжнародні стандарти до ключових елементів фінансової звітності;
  • ідентифікувати та застосовувати вимоги до розкриття інформації у зв’язку з підготовкою фінансових звітів та приміток;
  • складати фінансову звітність окремих компаній відповідно до конкретних МСФЗ та інших постанов;
  • складати фінансову звітність груп компаній (крім звітів про рух грошових коштів групи), що містять в собі дочірні, асоційовані організації та спільні підприємства.

Методика навчання:

Очні заняття
Самостійне опрацювання матеріалу між заняттями
Складання пробного іспиту

Комплект матеріалів містить:
Навчальний посібник
Задачник (+ питання як і на попередніх екзаменаційних сесіях та відповіді до них)
Іспити попередніх років
План самостійного навчання

Ви можете бути допущені до іспиту, якщо у Вас є:
— відповідний рівень освіти + 2 роки досвіду роботи в галузі бухгалтерського обліку та аудиту, або
— 3 роки — досвіду роботи в галузі бухгалтерського обліку та аудиту, або
— статус АССА Affiliate, або
— диплом АССА Certificate in International Financial Reporting + 2 роки досвіду роботи в галузі бухгалтерського обліку та аудиту.

ДипІФР  – письмовий тригодинний іспит, що складають два рази на рік – у червні та грудні. Прохідний бал іспиту – 50%. Іспит складається із двох секцій. Завдання, наведені на іспиті, покликані перевірити розрахункові та аналітичні навички кандидата. Деякі питання складені як сценарії або кейси. Розділ А містить одне завдання, що розраховане, головним чином, на перевірку розрахункових навичок, а Розділ В – декілька розрахункових та описових питань.

Кількість балів

Розділ А: одне обов’язкове питання з консолідованої звітності – 40.
Розділ В: три обов’язкових питання (по 20 балів кожне) – 60.

Усього: 100.

Усі екзаменаційні питання є обов’язковими для виконання, щоб перевірити знання кандидатів з усіх ключових розділів програми.

Іспит буде містити наступні питання:
Одне обов’язкове питання, що стосується консолідованої звітності, а також коригувань до окремої звітності компаній, максимальна оцінка – 40 балів;
Три обов’язкових питання, що стосується різних МСФО, максимальна оцінка за кожне питання – 20 балів.

 

Придбати квитки онлайн:

Курс веде Володимир Кебко

Найближчі дати та вартість

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Я згоден з умовами обробки моїх персональних даних і політикою конфіденційності.